U7

Saturday 3rd July

 

U6  (Festival)
  Sunday 4th July AM - 5v5


1. AFC Luton Boys
2. AFC Luton Colts
3.NPL
4. Laurel Park H
5. S Sabha Youth
6. Theale Tigers
7. Croygas Falcons Elite
8 Binfield Rangers
9. W&E Panthers
10. Eldon Celtic Lions
11.Wims 11 FC Red
12.Wims 11 FC Blue
13. Eldon Celtic Panthers
14. DG Dynamites
15. Lambeth Tigers
16. Woking Cougars
17. Brook House
18. Wealdstone 


 

U7
  Saturday 3rd July AM -5v5


1. Thatcham Panthers
2. Thatcham P. Tornadoes
3. Upper Clatford
4. Lambeth Tigers
5. Old Basing Muskets
6.  Eldon Celtic Lions
7. Total Futbol
8. Woodley Zebras
9. Thatcham T Tigers
10. Sandhurst Rangers
11. Sandhurst Reds
12. Reading Tigers
13. AFC Luton
14. Wims 11 FC 
15. DG Rangers
16. DG Athletic
17. Old Basing Cannons
18. Thatcham T. Amber
19. CPR Vikings
20. CPR Romans
21. CPR Trojans
22. ABC Kickers
23. Global Academy
24. Laurel Park
25. Thatcham T. Stripes
26. Oakley Tornadoes
27. Oakley Hurricanes
28. Old Basing Rovers
29. W&E Leapards
30. Woking Cougars
31.Pinewood Panthers









 

U8
  Sunday 4th July PM 7v7


1. CPR Eagles
2. CPR Seahawks
3. Rushmoor Stingrays
4. Rushmoor Barracudas
5. Guildford City
6. Badshot Lea Tigers
7. Cav Trents Blues
8. Cav Trents Whites
9. FC Woodley Zebras
10. PDA
11. Basildon Badgers
12.  Old Basing Rovers
13. CPR Titans
14. CPR Lions
15. Badshot Leopards
16. Thatcham Tornadoes
17. Aylesbury V. Dynamoes
19. Westwood Hoops
20. Wraysbury
21. Lambeth Tigers
22. S 6 Academy
23. Aylesbury V. Youth
24. Basildon Badgers Whites
25. Woking Cougars
26. Brook House Youth
27. Brook House White
28. Woodley Wndrs Tigers
29. Woodley Wndrs Jaguars
  
 
 

U9
  Saturday 3rd July PM - 7v7


1. Thatcham T Stripes
2. WEFC Sumas
3. FC Bracknell Arrows
4. PDA 
5. Crookham Rovers B
6. Met Police Green
7. Thatcham T Tigers
8. Reading City
9. CPR Hurricanes
10. CPR Tornadoes
11. CPR Storm
12. CPR Cyclone
13. Lambeth Tigers
14. Met Police Yellow
15. Thatcham T Panthers
16. Met Police Blue
17. Fleur Delys Victory
18. Sherborne St John
19. Pickwick Lions
20. Penn & Tylers G
21. Penn & Tylers Y
22. Sutton Utd
23. Maidenhead Utd
24. WEFC Panthers
25. Hatch Warren
26. Harts of Bracknell T
27. Ferndale Rodbourne
28. Yatley United M
29. Eldon Celtic Lions
30. Wims 11 FC
31. Global Academy
32. Thatcham Blue
33. Reading YMCA
34. Reading City Royals 
35. Core Elite
36. Core Academy
37. Woodley Zebras
38. Wargrave Blacks
39. Wargrave Whites
40. Wargrave Reds
41. Wargrave Stripes
42. Sandhurst Reds
43. Europath
44. Ruslip Rangers Red
45. Barking
46. Woking Cougars

 

 

All enquires to

David Artwell

eldonevents@gmail.com

07733886824

If you have not paid you have not entered!!!

Place will only be confirmed when full payment is received.